Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$7.23 | USD$5.17 |
| 200 | CAD$7.14 | USD$5.10 |
| 500 | CAD$6.65 | USD$4.75 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Wheat Straw + Pp |
| Product Size | 7" x 2.17" x 1.18" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 150 pcs |
| Carton Size | 24" x 22" x 10" |
| Carton Weight | 40 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |