Menú
Upgrade your phone-handling game with our Silicone Phone Strap the perfect fusion of hands-free convenience and anti-drop security. Crafted from premium, flexible silicone, this integrated hand strap stretches 9in size for a comfortable, adjustable fit across all hand sizes. Snap it onto virtually any smartphone or slim case to experience a new level of confidence when texting, snapping photos, or checking directions on the go.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$3.78 | USD$2.70 |
| 300 | CAD$2.80 | USD$2.00 |
| 500 | CAD$2.40 | USD$1.72 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Silicone |
| Product Size | 9.06" x 0.98" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 35 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 1200 pcs |
| Carton Size | 12" x 16" x 20" |
| Carton Weight | 40 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |