Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 500 | CAD$6.54 | USD$4.88 |
| 1000 | CAD$6.25 | USD$4.67 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Food-grade Pp |
| Product Size | 8" x 7.48" x 2.17" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 35 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 200 pcs |
| Carton Size | 16" x 16" x 16" |
| Carton Weight | 23 lbs |