Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$5.74 | USD$4.10 |
| 300 | CAD$4.78 | USD$3.42 |
| 500 | CAD$4.41 | USD$3.15 |
| 1000 | CAD$3.80 | USD$2.72 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | 43g Butyronitrile |
| Product Size | 9.06" |
| Imprint Method | Heat Transfer |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 500 pcs |
| Carton Size | 12" x 16" x 16" |
| Carton Weight | 71 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |