Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 20 | CAD$52.64 | USD$39.28 |
| 50 | CAD$48.58 | USD$36.25 |
| 100 | CAD$46.94 | USD$35.03 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Wooden+crochet |
| Product Size | 7" x 6.54" x 2.36" |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 50 pcs |
| Carton Size | 20" x 18" x 18" |
| Carton Weight | 40 lbs |