Menú
Made of natural poplar wood, laser cut and polished.
This little maple leaf shaped wood cutouts ornaments, classic and practical. Perfect to be decorated with stains, inks, paint and embellishments.
Each wood piece was well polished, can be assemble or separated, fun to DIY as you like.
You can just make them to decorate your parties, ceremonies or any special occasion. Or hang them to decorate your home and office. These charming ornaments will surely add happy atmosphere to your birthday, wedding party.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$1.10 | USD$0.78 |
| 500 | CAD$0.56 | USD$0.40 |
| 1000 | CAD$0.47 | USD$0.33 |
| 3000 | CAD$0.42 | USD$0.30 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Wood |
| Product Size | 1.50" |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Imprint Size | 1" x 1.26" |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 1000 pcs |
| Carton Size | 14" x 14" x 16" |
| Carton Weight | 21 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |