Menú
Portable Inflatable Travel Neck Pillow
Light and small but offer large help to you while enjoying the lovely journey on the way.
Custom color and size both welcome.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 5000 | CAD$6.30 | USD$4.50 |
| 10000 | CAD$6.02 | USD$4.30 |
| 20000 | CAD$5.34 | USD$3.82 |
| 30000 | CAD$5.30 | USD$3.78 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Pvc |
| Product Size | 13" x 9.45" x 7.09" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 55 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 150 pcs |
| Carton Size | 19" x 14" x 12" |
| Carton Weight | 31 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |