Menú
The folding charging stand is your all-in-one charging solution, elegantly designed to power up your essential devices simultaneously. This versatile charging stand features a powerful magnetic wireless phone charger, dedicated Apple Watch charging station, and a wireless earbuds charging pad. Perfect for hybrid work environments, the ingenious folding design transforms from a full charging station to a compact travel companion.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$30.46 | USD$22.73 |
| 300 | CAD$28.54 | USD$21.30 |
| 500 | CAD$28.01 | USD$20.90 |
| Inventory | Backorder |
|---|
| Material | Abs |
| Product Size | 3" x 2.76" x 0.98" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | 1" x 1.38" |
| Template | Download |
| Production Time | 28 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 50 pcs |
| Carton Size | 16" x 11" x 8" |
| Carton Weight | 20 lbs |