Menú
undefined
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$4.62 | USD$3.45 |
| 300 | CAD$4.22 | USD$3.15 |
| 500 | CAD$4.15 | USD$3.10 |
| 1000 | CAD$3.89 | USD$2.90 |
| Inventory | Backorder |
|---|
| Material | Wheat Straw + Pp |
| Product Size | 4.92" x 2.17" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 240 pcs |
| Carton Size | 22" x 16" x 12" |
| Carton Weight | 38 lbs |
| Note | FOB: Markham, Canada L3R1B1 |