Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$15.23 | USD$11.37 |
| 200 | CAD$13.76 | USD$10.27 |
| 500 | CAD$10.83 | USD$8.08 |
| 1000 | CAD$10.05 | USD$7.50 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Food-grade Silicone + Pp |
| Product Size | 5.79" x 5.79" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 90 pcs |
| Carton Size | 18" x 18" x 18" |
| Carton Weight | 34 lbs |