Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 60 | CAD$38.36 | USD$27.40 |
| 100 | CAD$34.65 | USD$24.75 |
| 200 | CAD$33.81 | USD$24.15 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Oxford Cloth |
| Product Size | 11.50" x 7.35" |
| Imprint Method | Woven |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 50 pcs |
| Carton Size | 26" x 18" x 18" |
| Carton Weight | 36 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |