Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 1000 | CAD$6.07 | USD$4.33 |
| 5000 | CAD$5.34 | USD$3.82 |
| 10000 | CAD$4.99 | USD$3.57 |
| 50000 | CAD$4.29 | USD$3.07 |
| 100000 | CAD$4.01 | USD$2.87 |
| 150000 | CAD$3.99 | USD$2.85 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Cork |
| Product Size | 7.87" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 55 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 405 pcs |
| Carton Size | 38" x 26" x 13" |
| Carton Weight | 73 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |