Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 1000 | CAD$7.23 | USD$5.17 |
| 2500 | CAD$7.02 | USD$5.02 |
| 5000 | CAD$6.88 | USD$4.92 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Bopp |
| Product Size | 1800.00" x 2.00" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 20 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 26" x 18" x 14" |
| Carton Weight | 47 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |