Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$27.21 | USD$19.43 |
| 200 | CAD$26.41 | USD$18.87 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Pvc |
| Product Size | 9" x 3.15" x 5.91" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 22 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 50 pcs |
| Carton Size | 24" x 20" x 20" |
| Carton Weight | 36 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |