Menu
our exercise jump rope can build your capacity, stamina and fast movement, nylon jump rope.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 1000 | CAD$5.48 | USD$3.92 |
| 2000 | CAD$5.25 | USD$3.75 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Nylon |
| Product Size | 110.24" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 22" x 10" x 15" |
| Carton Weight | 27 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |