Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$4.43 | USD$3.17 |
| 500 | CAD$2.17 | USD$1.55 |
| 1000 | CAD$1.80 | USD$1.28 |
| 2000 | CAD$1.54 | USD$1.10 |
| 3000 | CAD$1.52 | USD$1.08 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Rosewood |
| Product Size | 9.84" |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 500 pcs |
| Carton Size | 12" x 12" x 12" |
| Carton Weight | 23 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |