Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$38.97 | USD$29.08 |
| 500 | CAD$33.57 | USD$25.05 |
| 1000 | CAD$32.32 | USD$24.12 |
| 1500 | CAD$31.51 | USD$23.52 |
| Inventory | Backorder |
|---|
| Material | Abs |
| Product Size | 3" x 1.89" x 2.40" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 50 pcs |
| Carton Size | 26" x 14" x 12" |
| Carton Weight | 31 lbs |