Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$3.04 | USD$2.27 |
| 300 | CAD$2.41 | USD$1.80 |
| 500 | CAD$2.12 | USD$1.58 |
| 1000 | CAD$1.88 | USD$1.40 |
| 2000 | CAD$1.79 | USD$1.33 |
| 3000 | CAD$1.70 | USD$1.27 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Plastic |
| Product Size | 5.91" x 0.47" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 30 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 1000 pcs |
| Carton Size | 24" x 14" x 8" |
| Carton Weight | 27 lbs |