Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$12.86 | USD$9.18 |
| 300 | CAD$6.21 | USD$4.43 |
| 500 | CAD$4.85 | USD$3.47 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | 320 G White Core Paper |
| Product Size | 3.43" x 2.24" |
| Imprint Method | 4-color Process |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 200 pcs |
| Carton Size | 19" x 12" x 19" |
| Carton Weight | 45 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |