Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$6.41 | USD$4.78 |
| 200 | CAD$5.63 | USD$4.20 |
| 500 | CAD$5.16 | USD$3.85 |
| Inventory | Backorder |
|---|
| Material | 3mm Neoprene |
| Product Size | 5.91" x 2.36" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 200 pcs |
| Carton Size | 16" x 16" x 20" |
| Carton Weight | 40 lbs |