Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 200 | CAD$13.98 | USD$9.98 |
| 500 | CAD$12.37 | USD$8.83 |
| 1000 | CAD$11.55 | USD$8.25 |
| Inventory | Available to Order |
|---|
| Material | Bamboo |
| Product Size | 4.13" x 2.56" |
| Imprint Method | Laser Etched |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 250 pcs |
| Carton Size | 26" x 15" x 28" |
| Carton Weight | 42 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |