Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 500 | CAD$14.51 | USD$10.37 |
| 1000 | CAD$12.39 | USD$8.85 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Cotton Imitation |
| Product Size | 11.42" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 32 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 30" x 16" x 24" |
| Carton Weight | 20 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |