Menu
Please note that this is shipped flat. When you receive it, you need to fold it.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 300 | CAD$11.11 | USD$7.93 |
| 500 | CAD$9.59 | USD$6.85 |
| 1000 | CAD$9.10 | USD$6.50 |
| Inventory | Available to Order |
|---|
| Material | 250gsm White Cardboard+corrugated Board |
| Product Size | 9" x 7.00" x 2.25" |
| Imprint Method | 4-color Process |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 28 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 24" x 16" x 8" |
| Carton Weight | 56 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |