Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 400 | CAD$4.18 | USD$2.98 |
| 500 | CAD$2.52 | USD$1.80 |
| 1000 | CAD$2.50 | USD$1.78 |
| 2000 | CAD$2.15 | USD$1.53 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | 300g Cardboard+pmma |
| Product Size | 4.02" x 3.43" |
| Imprint Method | 4-color Process |
| Setup Charge | 150 (G) |
| Production Time | 35 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 500 pcs |
| Carton Size | 22" x 20" x 12" |
| Carton Weight | 29 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |