Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$174.40 | USD$130.15 |
| 200 | CAD$169.84 | USD$126.75 |
| 300 | CAD$165.42 | USD$123.45 |
| 500 | CAD$164.93 | USD$123.08 |
| 1000 | CAD$164.46 | USD$122.73 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Genuine Leather |
| Product Size | 18" x 9.06" x 9.84" |
| Imprint Method | Debossed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 35 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 12 pcs |
| Carton Size | 25" x 16" x 21" |
| Carton Weight | 58 lbs |