Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$35.56 | USD$25.40 |
| 300 | CAD$34.35 | USD$24.53 |
| 500 | CAD$32.88 | USD$23.48 |
| 1000 | CAD$30.52 | USD$21.80 |
| 1500 | CAD$30.03 | USD$21.45 |
| Inventory | Available to Order |
|---|
| Material | Hips |
| Product Size | 5" x 2.44" x 1.34" |
| Imprint Method | 4-color Process |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Template | Download |
| Production Time | 30 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 16" x 14" x 12" |
| Carton Weight | 31 lbs |
| Note | Both USD/CAD are DDP |