Menu
Protect your surfaces in style with this marble coaster set. Includes rubber feet to prevent scratches and a one-color logo imprint.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 50 | CAD$10.44 | USD$9.32 |
| 250 | CAD$9.93 | USD$8.87 |
| 500 | CAD$9.46 | USD$8.45 |
| Inventory | Default: 934 |
|---|
| Material | Marble |
| Product Size | 4" x 4.00" x 0.37" |
| Imprint Method | Pad Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Imprint Size | 3" x 2.50" |
| Production Time | 7 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 24 pcs |
| Carton Size | 10" x 10" x 8" |
| Carton Weight | 31 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |