Menu
Enjoy stylish and reusable cutlery on the go with this Faux Wood Grain Stainless Steel Cutlery Set. Designed for convenience and sustainability, this set is perfect for work, travel, or picnics.
Features:
Upgrade your dining experience with this sophisticated and portable cutlery set.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$8.94 | USD$7.98 |
| 250 | CAD$8.52 | USD$7.60 |
| 500 | CAD$8.11 | USD$7.24 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Wood |
| Product Size | 8.00" x 2.00" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Imprint Size | 4" x 1.50" |
| Template | Download |
| Production Time | 10 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 17" x 12" x 10" |
| Carton Weight | 28 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |