Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 50 | CAD$9.63 | USD$8.60 |
| 100 | CAD$8.74 | USD$7.80 |
| 200 | CAD$8.06 | USD$7.20 |
| 500 | CAD$7.67 | USD$6.85 |
| 1000 | CAD$7.11 | USD$6.35 |
| Inventory | Default: 11 |
|---|
| Material | Stainless Steel, Wood |
| Product Size | 2.76" x 1.18" |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Setup Charge | $50 (G) |
| Production Time | 12 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 10" x 8" x 12" |
| Carton Weight | 27 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |