Menu
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$3.46 | USD$2.58 |
| 300 | CAD$1.85 | USD$1.38 |
| 500 | CAD$1.54 | USD$1.15 |
| Inventory | Backorder |
|---|
| Material | Burlap |
| Product Size | 6.00" |
| Imprint Method | Heat Transfer |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 25 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 500 pcs |
| Carton Size | 16" x 16" x 14" |
| Carton Weight | 27 lbs |