Menu
Escape to the serene beauty of the Canadian Rockies with every sip and bite of our Great North Morning Gift Set. Crafted for moments of pure indulgence, this curated set brings the quintessential Canadian experience right to your table. Imagine awakening to the sight of sun-kissed peaks reflected in Moraine Lake. Then, imagine the rich, comforting flavor of dark Taylors tea paired with the unparalleled sweetness of aged maple.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 25 | CAD$91.07 | USD$81.32 |
| 50 | CAD$84.91 | USD$75.82 |
| 100 | CAD$78.55 | USD$70.13 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Wood |
| Product Size | 19" x 16.00" x 12.00" |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Production Time | 20 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 4 pcs |
| Carton Size | 0" x 0" x 0" |
| Carton Weight | 0 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |