Menú
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 40000 | CAD$4.69 | USD$3.50 |
| 40001 | CAD$4.67 | USD$3.48 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Corduroy |
| Product Size | 22.83" |
| Imprint Method | Embroidery |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 105 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 200 pcs |
| Carton Size | 28" x 18" x 16" |
| Carton Weight | 40 lbs |