メニュー
Add a touch of sophistication to your table with the Marble and Wood Coaster Set. This set of two blends smooth marble and natural wood, creating a stylish and functional accent for any space. Perfect for home, office, or gifting.
Upgrade your table setting—order today
This gift set includes:
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 50 | CAD$14.43 | USD$12.88 |
| 250 | CAD$13.74 | USD$12.27 |
| 500 | CAD$13.10 | USD$11.70 |
| Inventory | Default: 416 |
|---|
| Material | Marble, Wood |
| Product Size | 3.75" x 3.75" |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Imprint Size | 2" x 1.50" |
| Template | Download |
| Production Time | 7 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 24 pcs |
| Carton Size | 10" x 10" x 12" |
| Carton Weight | 18 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |