メニュー
Sporty sunglasses with PC material are lightweight and drop-resistant, perfect for mountain climbing, cycling, and other scenarios, enhancing environmental recognition at night. The colorful casual sunglasses feature a streamlined design with trendy European and American color schemes, making them a must-have for going out!
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 300 | CAD$6.07 | USD$4.53 |
| 500 | CAD$5.76 | USD$4.30 |
| 1000 | CAD$5.49 | USD$4.10 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Pc |
| Product Size | 6" x 4.69" x 1.54" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | $50(G) |
| Imprint Size | |
| Template | Download |
| Production Time | 30 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 300 pcs |
| Carton Size | 32" x 10" x 21" |
| Carton Weight | 34 lbs |
A+ Promotional Products Supplier Since 1997