Menù
Elevate their grilling game with our handcrafted BBQ gift set, featuring premium classic BBQ sauce. This thoughtfully curated collection combines rustic charm with modern elegance on a natural jute placemat.
This gift set includes:
Perfect for housewarming celebrations, Father's Day, or as a thank-you gift for the host who loves to entertain. Each element combines functionality with sophisticated style that complements any kitchen or outdoor dining space.
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 50 | CAD$47.64 | USD$42.53 |
| 100 | CAD$44.82 | USD$40.02 |
| 250 | CAD$42.90 | USD$38.30 |
| Inventory | Available To Order |
|---|
| Material | Burlap Bag |
| Product Size | 10.00" x 14.00" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Imprint Size | 6" x 6.00" |
| Production Time | 15 Days |
| Country of Origin | Canada |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 0 pcs |
| Carton Size | 0" x 0" x 0" |
| Carton Weight | 0 lbs |
| Note | FOB: Markham, Canada L3R1B1. Duties included for USA addresses. |