Menù
Crafted from beautiful marble and acacia wood, this sleek coaster set adds a touch of sophistication to any space. Designed with rubber protectors to prevent scratches, these two stylish coasters come neatly packed in a kraft paper box—perfect for gifting or elevating your table setting!
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 50 | CAD$14.43 | USD$12.88 |
| 250 | CAD$13.74 | USD$12.27 |
| 500 | CAD$13.10 | USD$11.70 |
| Inventory | Default: 908 |
|---|
| Material | Marble And Wood |
| Product Size | 3.75" x 3.75" |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Setup Charge | $50 (G) |
| Imprint Size | 2" x 1.50" |
| Template | Download |
| Production Time | 9 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 24 pcs |
| Carton Size | 10" x 10" x 8" |
| Carton Weight | 17 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |