Menù
Add a touch of sophistication to your travels with the Executive Luggage Tag. Designed for durability and elegance, this tag helps you identify your luggage quickly while keeping your personal details secure. The sleek design makes it perfect for business and leisure travelers alike.
Features:
Upgrade your travel essentials with this sleek and functional luggage tag!
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 100 | CAD$5.72 | USD$5.10 |
| 250 | CAD$5.44 | USD$4.85 |
| 500 | CAD$5.18 | USD$4.63 |
| Inventory | Black: 1466, Brown: 1062 |
|---|
| Material | Leather Like |
| Product Size | 4" x 2.59" x 0.19" |
| Imprint Method | Hot/foil Stamped |
| Setup Charge | 50 (G) |
| Imprint Size | 2" x 1.25" |
| Production Time | 7 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 200 pcs |
| Carton Size | 19" x 12" x 17" |
| Carton Weight | 23 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |