Menù
| Quantity | CAD(C) | USD(C) |
|---|---|---|
| 50 | CAD$13.40 | USD$11.97 |
| 100 | CAD$12.06 | USD$10.77 |
| 200 | CAD$10.14 | USD$9.05 |
| Inventory | Black: 80, RoyalBlue: 1220 |
|---|
| Material | Polyester |
| Product Size | 5" x 13.00" x 12.00" |
| Imprint Method | Blank |
| Setup Charge | 0 (G) |
| Imprint Size | 3" x 7.00" |
| Production Time | 9 Days |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 20 pcs |
| Carton Size | 17" x 15" x 19" |
| Carton Weight | 27 lbs |
| Note |
CAD Pricing: FOB Markham, ON, Canada, L3R 1B1. USD Pricing: Duties included for USA addresses. |